top of page

EĞİTİM PROGRAMLARI

TYT - AYT HAZIRLIK KURSU

 TYT - AYT hazırlık kursu, öğrencilerimizin üniversiteye geçiş dönemine hazırlandığı süreci ifade eder. Burada öğrencilerimiz için oluşturduğumuz 8, en fazla 12 kişilik sınıflarda derslerimizi maksimum verimlilikle vermeye özen gösteririz. TYT ve AYT hazırlık kursları kapsamında eşit ağırlık ve sayısal olmak üzere farklı sınıflar oluştururuz. 

Hazırlık kursuna katılan öğrencilerimize girdikleri seviye tespit sınavı neticesinde oluşturduğumuz müfredata uygun eğitim veririz. Anlamakta zorlandıkları konulara daha fazla zaman ayırarak eksiklerini kapatmalarında onları destekleriz. 

TYT - AYT hazırlık kursu,  her bölüm için sınavda çıkacak olan derslerin konu anlatımını alanında uzman öğretmenlerimizle gerçekleştiririz. Konu anlatımlarını soru ödevleri, soru çözümleri, etütler, deneme sınavları ile destekleriz. Türkiye’nin en iyi devlet liselerinde çalışmış öğretmen kadromuzla sınava hazırlıkta öğrencilerimizin rakiplerinden avantajlı olmalarını sağlarız. 

Özel ya da Grup Ders Seçeneği  

Öğrencilerimize salgın sürecinde yaşanan aksaklıkların olumsuz etkilerini telafi etmeleri için kapsamlı bir eğitim sistemi hazırlarız. Onları  talepleri doğrultusunda isterseniz özel ders programımıza isterseniz grup derslerimize kaydettirebilirsiniz. 

TYT-AYT hazırlık kursu içinde her dersi pratik ve akılda kalıcı bir şekilde anlatmayı önemseriz. Öğrencilerimiz için gerekli ders ekipmanlarını ve soru bankalarını temin ederiz. Hazırladığımız kurslarda hiçbir konuda eksik kalmadan, soru çözüm yöntemlerini daha pratik bir şekilde öğrenmelerini sağlarız. 

Pratik hap bilgileri kolay öğrenebilecekleri formülasyonların yanında ezberlemeleri gereken noktaları daha kolay ezberlemeleri için özel formüllerimiz mevcuttur. Öğrencilerimizin her biri bizim için ayrı ayrı değerlidir. Bu nedenle onlar için hazırladığımız ders grupları dışında her birine özel çalışma programları hazırlarız. 

Biliriz ki her öğrencinin her derste sergilediği başarı eşit değildir. Örneğin bir eşit ağırlık öğrencisi sayısal derslerde başarı gösterirken tarihte aynı başarıyı gösteremiyor olabilir. Bu durumda öğrencinin zorlandığı konuları tespit ederiz. Ders hocalarımızla birlikte öğrencilerimizin eksik olduğu bu konuları nasıl daha kolay öğrenebileceğini onlara adeta bir koçluk vererek öğretiriz.    

 

TYT - AYT hazırlık Kursu Programı 

TYT AYT hazırlık grupları için: 

Eşit Ağırlıklarda: matematik, geometri, Türkçe, edebiyat tarih, coğrafya

Sayısallarda: matematik, geometri, Türkçe, fizik, kimya, biyoloji derslerinde konu anlatımları, soru çözümleri ve etütler yaparız. 

Her iki sınava da hazırlık yapan lise öğrencilerimize kurumumuz içinde gerçekleştirdiğimiz deneme sınavları yanında Türkiye çapında denemelere girme şansı da sunarız. Aydın ve Miray yayınları tarafından gerçekleştirilen Türkiye geneli deneme sınavları ile öğrencilerimize, gerçek sınava yakın bir denemeye girme olanağı veririz.

bottom of page